Menü

2000 TL ve Üstü Alımlarda Kargo Bedava 

Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları

Teslimat adresi siparişinizin kargo tarafından teslim edileceği adrestir. Daha önce sipariş vermediyseniz kayıtlı bir adresiniz olmayacaktır. Lütfen Teslimat adresinizin bilgilerini doldururken adresi tam ve doğru girdiğinizden emin olunuz. Teslim alacak kişi bölümü, paketlerinizin kargo personeli tarafından teslim edileceği kişidir ve kargo personeli bu kişi ve 1.derece yakını haricinde kargo paketlerinizi güvenlik açısından başka kimseye teslim etmeyecektir. Teslimat adres tarifi bölümü kargo firmasının siparişlerinizi size daha hızlı ve yanlışlık olmadan teslimat yapmasını sağlayan bir tarif bölümüdür. Kısaca adres tarifinizi yapabilirsiniz.

Tüm bilgileriniz doğru ve eksiksiz girildikten sonra " Devam" link'ine tıklayarak bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz. Kaydetmiş olduğunuz teslimat ve fatura adreslerinizi Hesabım bölümünden değiştirebilir ya da silebilirsiniz.

Önemli Not: Teslimat adresi olarak lütfen kargo şubelerinin adreslerini yazmayınız. Bu tarz toplu mal teslimi yapılan adreslerden siparişlerinizin teslimatı yapılamayabilir.


Teslimat Süreleri

www.numaralia4.com online satış sitemizden (iş günleri dahilinde) saat 13:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 13:00'dan sonra verilen tüm siparişler sonra ki ilk iş günü işleme alınır. Hafta sonları bu iş süresine dahil değildir.  3 iş günü sonunda eğer hala temin edilemeyen (stok hatası,tedarikci firma kaynaklı sorunlar vb.) bir ürününüz varsa sipariş sahibi telefon ile aranır ve durumdan haberdar edilir. Yapılan görüşme sonucunda talep edilmesi halinde kısmi gönderim yapılabilmektedir.

Kredi kartıyla ödemeyi seçtiyseniz, siparişinizin gönderim süresi kredi kartınızın güvenlik kontrol süresine göre değişebilir. Havale ödemeli siparişlerde de yapılan havalenin sonra siparişiniz işleme alınmaktadır.  Siparişiniz onaylandıktan sonra  ürünleriniz hazırlanır ve faturanız kesilir. Ardından ürününüz adresinize teslim edilmek üzere kargoya verilir. Aras kargo firmasının şube adresine göre paketinizin size ulaşma süresi değişebilmektedir. Size verilen kargo takip numarası ile Aras Kargo ile iletişim kurarak kargo durumunuzu öğrenebilirsiniz.

Tarafımıza ulaşan siparişi süratle işleme almak için tüm kadromuz ile çaba sarfettiğimizi, elimizden geldiğinizce erken göndermeye çalıştığımız siz değerli müşterilerimize hatırlatmak isteriz.